Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Çika e vogël e ka ditëlindjen”, Vedatit i mungojnë vajzat e tij (VIDEO)

NULL NULL
11.03.2023 00:50

Vedat Bajrami është baba i dy vajzave, të cilat i përmend shpesh në shtëpinë Big Brother VIP Kosova.

E gjatë javës, njëra nga vajzat e tij ka festuar ditëlindjen, ku Vedati ia ka uruar përmes kamerave, duke u shprehur se po i mungojnë vajzat shumë.

Urimit të tij i janë bashkangjitur edhe banorët e tjerë, duke kënduar këngën e ditëlindjes për vajzën e Vedatit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.