Çifti simpatik Andi dhe Gresa nuk i rezistojnë puthjeve e përqafimeve të njëpasnjëshme (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çifti simpatik Andi dhe Gresa nuk i rezistojnë puthjeve e përqafimeve të njëpasnjëshme (VIDEO)

NULL NULL
22.02.2023 20:35

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Andi dhe Gresa po vazhdojnë të shijojnë romancën e tyre të nisur brenda aventurës së përbashkët televizive të dyshes në shtëpinë e “Vëllait të Madh” .

Përderisa mbrëmë, Andi dhe Gresa po shijonin kohën pranë njëri-tjetrit në pishinën e shtëpisë, gjatë mbrëmjes së sotme ata kanë ndryshuar lokacion.

Çifti simpatik janë parë të puthen e përqafohen fort tek dollapët e dhomës së gjumit. Por, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.