Christina Aguilera shfaqet topless - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Christina Aguilera shfaqet topless

NULL NULL
12/08/2015

Christina Aguilera ka ndarë selfien e saj të parë nudo dhe ka provokuar fansat e saj duke thënë “Ky është vetëm fillimi”.

Bjondja ka postuar fotografinë në rrjetin instagram duke e mbuluar gjoksin e saj me duar, transmeton Klan Kosova.

Këngëtarja u ka thënë një milionë ndjekësve të saj se ajo tash e tutje do të ndajë gjërat personale me ata.

Christina, nënë e dy fëmijëve javë më parë foli në lidhje me vështirësitë në lidhje me punën dhe të qenit nënë në të njejtën kohë.

Por, duket se ajo trupin e saj nuk e lë anash, pasi që fiziku i saj është perfekt.

djfhusdf