Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Chris Woods pjesë e West Ham United

NULL NULL
15.06.2015 18:43

West Ham ka emëruar Chris Woods si trajnerin e portierëve të këtij ekipi.

55 vjeçari i cili luajti me ekipin e kombëtares britanike prej 1985 deri më 1993, do të jetë pjesë e ekipit të përzgjedhur nga menaxheri i ri Slaven Bilic, transmeton Klan Kosova.

Ai për WHUFC ka thënë që është i lumtur që ka rastin ti bashkëngjitet West Ham United, pasi ky klub është me histori dhe traditë. / klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.