Chelsea-Liverpool, formacionet zyrtare - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Chelsea-Liverpool, formacionet zyrtare

NULL NULL
04.04.2023 20:18

Chelsea dhe Liverpooli do të përballen në kuadër të xhiros së 29-të në Premier League.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Stamford Brigde”, me fillim nga ora 21:00.

Dy skuadrat nuk janë duke kaluar nëpër një formë të mirë në këtë stinor, teksa sot, pritet të synojnë fitoren.

Tashmë dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare.

Image