Chelsea e dikurshme, deklason Newcastlen - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Chelsea e dikurshme, deklason Newcastlen

NULL NULL
13/02/2016

Chelsea ka shënuar pesë gola në portën e Newcastle United në ndeshjen e javës së 26-të në kuadër të Premier League.

Kanë qenë Costa, Pedro dy herë, Willian dhe Traore ata që kanë realizuar për skuadrën e Hiddink, kurse në anën tjetër golin e nderit për skuadrën e tij e ka shënuar Townsend.

Chelsea me këtë fitore është ngritur në pozitën e 12 me 33 pikë të grumbulluara, transmeton Klan Kosova.