Çfarë thonë prindërit e Rihanna-s për Leonardo Dicaprion - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çfarë thonë prindërit e Rihanna-s për Leonardo Dicaprion

NULL NULL
28/05/2015

Rihanna i pëlqen djemtë e këqij.

Përveç famës që korri me të kënduar, ajo u përfol për lidhjen e dhunshme me Chris Brown.

Por kësaj radhe ka zgjedhur dikë tjetër. Leonardo Dicaprio, është aktori që po përflitet të jetë i dashuri sekret i Rihannas.

Sipas një burimi të gazetës rozë, Life and Style, prindërit e saj nuk e pëlqejnë partnerin që ka zgjedhur Rihanna. Ata mendojnë se ai është një tradhtar dhe e kalon fundjavën me femra tjera.

Dicaprio njihet për qejfli festash me modele dhe jahta luksoze. Prindërit e Rihannës kanë deri diku të drejtë.

Pavarësisht deklaratave të prindërve të saj Rihanna dhe Dicaprio, lidhjen e kanë mbajtur të fshehtë duke mos bërë shfaqe publike së bashku./KlanKosova