Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çfarë po ndodh mes tyre? Edona për pak sa nuk e prekë Adrin me këmbë në pjesën intime (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 22:18

Gjatë ditës së sotme, skena xhelozie janë shfaqur nga Iliriana për shkak të raportit Adri-Edona.

E kjo e fundit të gjithë situatën e ka marrë me sportivitet, derisa kur ishte në dhomën e gjumit, bashkë me Bucin dhe Adrin po diskutonin ngjarjet ditore.

Në një moment Buci i ka thënë Adrit të ketë kujdes “sepse në të kundërtën do të mbetet pa hundë”,  e po në atë moment, Edona për pak sa nuk e ka prekur Adrin në pjesën intime.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme