Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Çfarë nëse Azemi del menjëherë pas teje?”, përgjigjet Alba (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 23:16
Alba

Një pyetje interesante i është parashtruar Albës nga Blero.

“Çfarë nëse Azemi del menjëherë pas teje, me ty?”, e pyeti Blero.

“Kisha shpresuar që askush mos me e bë këtë gjë për mua, sepse kemi hy të gjithë individualisht si persona, edhe këna hy me shiju një eksperiencë, ai nuk ka hyrë për qëllimin për mua, dhe ai le ta shijojë lojën”, ishte kjo përgjigja e saj.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.