Çfarë ka Nora më shumë se Kida? (Video) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çfarë ka Nora më shumë se Kida? (Video)

NULL NULL
10/11/2015

Rubrika Kutia e emisionit NIN në Klan Kosova sonte ka mirëpritur këngëtarët Kida dhe Mozzik.

Dyshja i është përgjigjur pyetjeve provokative të Liberta Spahiut në mënyrë mjaft sportive.

Njëra ndër to kishte të bëjë me atë se çfarë ka Nora Istrefi më shumë se Kida, për përgjigjen e së cilës asistoi Mozzik duke thënë: “Beben”, përgjigje me të cilën u pajtua edhe Kida.