Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Cech shkon te Liverpool

NULL NULL
09.05.2015 14:42
Legjenda e Chelseas, portieri Petr Cech, është i pakënaqur tek skuadra londineze dhe pritet të largohet gjatë merkatos se verës.

Skuadra më e interesuar për shërbimet e tij është Liverpooli, që ka bërë gati një ofertë të kënaqshme, që mund të shkojë deri në 15 milionë euro.

Përveç Liverpoolit, për Cech po interesohen edhe skuadrat si, Inter, Roma, PSG dhe Real Madrid.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.