Butrinti lanson këngën e re në ditëlindjen e tij (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Butrinti lanson këngën e re në ditëlindjen e tij (VIDEO)

NULL NULL
03/07/2022

Këngëtari Butrint Imeri, e ka lansuar këngën e tij të re.

Kënga është realizuar në bashkëpunim me këngëtaren Kida, dhe quhet AM/PM.

Projekti u publikua në Youtube të këngëtares.

Bashkëpunimi mes tyre erdhi pikërisht në ditën kur këngëtari Butrint Imeri e feston ditëlindjen e tij të 26-të.