9:00, 17 Shkurt 2020

Këngëtarët Butrint Imeri dhe Ermal Fejzullahu janë bërë bashkë për ta sjellë versionin e ri të hitit të dikurshëm, “Për një dashuri”.

Për përpunimin e muzikës është kujdesur producenti Rzon, njofton Klan Kosova

Projekti do të vijë i kompletuar edhe nga ana vizaule, ndërsa regjinë e videoklipit e ka bërë Valon Aziri, kënga do të lansohet të mërkurën (19 shkurt).

“Këngën time të preferuar, ‘Për një dashuri’, e kemi përpunuar bashkë me Ermalin, një version të ri që publikohet këtë të mërkurë (19 shkurt) ora 15:00”, ka shkruar Butrinti në InstaStory.

View this post on Instagram

🚨 PËR NJË DASHURI // 19.02.2020, 15:00 🚨

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

View this post on Instagram

Per nje dashuri 19.02 ora 15:00 stay tuned

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë