Butiku Stop me dhurata të personalizuara për djemtë e shtëpisë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Butiku Stop me dhurata të personalizuara për djemtë e shtëpisë (VIDEO)

NULL NULL
03.02.2023 23:21

Në natën e sotme të spektaklit Prime,butiku Stop ka suprizuar djemtë e shtëpisë me disa dhurata të personalizuara.

Por, dhurata e cila u hap dhe ishte më emocionuese ishte një duks me një fotografi të të ndjerit aktorit Cimës, e cila iu dhurua të birit të tij Artanit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.