Bulls pëson nga Knicks (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bulls pëson nga Knicks (VIDEO)

NULL NULL
20/03/2018

New York Knicks ka mposhtur Chicago Bulls me rezultat 110-92.

Tim Hardaway Jr. dhe Michael Beasley shënuan 22, respektivisht 17 pikë.

Po aq sa Beasley pati edhe Cristiano Felicio i Chicago-s, që ishte koshashënuesi më i mirë te Bulls.