Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Bubi, lësho çiken”, Ardi shkrin së qeshuri Lindën dhe Shqipën (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 22:00
ardi
ardi

Ardi është banori i cili mbrëmë u bë pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ai që në ditën e parë ka filluar bisedat e madje edhe ngacmimet ndaj Shqipës, përcjell Klankosova.tv.

Ardi në një moment edhe i ka bërë për të qeshur Lindën dhe Shqipën.

Për më tepër, shikoni videon e mëposhtme:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme