Bruno komenton lidhjen e Andit me Gresën, thotë se "udhëtimet e modeles mund të jenë problem" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bruno komenton lidhjen e Andit me Gresën, thotë se “udhëtimet e modeles mund të jenë problem” (VIDEO)

NULL NULL
01.02.2023 17:54

Banori i Big Brother VIP Kosova, Bruno e ka komentuar lidhjen e Andit me Gresën nga perceptimi i tij.

Sipas Brunos, për çiftin e krijuar brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”, problem mund të jetë agjenda e ngjeshur e Gresës dhe udhëtimet e saj të kohëpaskohshme nëpër vende të ndryshme.

“Shikoj tek ju të dy që mund të jetë pengesë, vetëm kur të jetoni jashtë që Gresës i duhet të udhëtojë shumë dhe nëse ti do ta ndjekësh atë në udhëtimet e saja dhe sa do të pengojë ty kjo gjë dhe sa i aftë do të jesh t’i ti menaxhosh ndjenjat dhe xhelozinë”, ka thënë Bruno.

Por, si iu përgjigj Andi këtij vlerësimi të Brunos? Këtë dhe detaje të tjera, i kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.