Bruno këndon "Tumankuqe", e ndihmon edhe Andi (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bruno këndon “Tumankuqe”, e ndihmon edhe Andi (VIDEO)

NULL NULL
28.02.2023 11:23
Andi Artani, Bruno Revolt

Bruno ka kënduar mbrëmë njërën nga këngët e njohura shqipe – “Tumankuqe”.

Derisa ai po performonte para banorëve të tjerë në një atmosferë për të cilën është përkujdesur Klan Arena, u ndihmua disa herë edhe nga Andi, ndonëse ky i fundi nuk është këngëtar.

Ndiqni videon për të parë atmosferën.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.