Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bruno ka një hall të cilin e shpalosi me Artanin (VIDEO)

NULL NULL
10.03.2023 10:30
Bruno Revolt

Bruno ka pasur një hall të cilin e ka shpalosur me Artanin.

Këngëtari nga Shqipëria tha se brenda shtëpisë problemi më i madh është që banorët nuk lënë njëri-tjetrin të flasin.

Ndiqni diskutimin e plotë mes tyre në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.