Brinkley nuk di të plaket - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Brinkley nuk di të plaket

NULL NULL
16/10/2015

 

Për modelen dhe aktoren ameriken Christie Brinkley, lirisht mund të themi që i ka sfiduar vitet.

Ajo është 61 vjeçe dhe nuk duket më shumë se në të tridhjetat, transmeton Klan Kosova.

 Ish modelja është fotografuar kohën e fundit në shoqërinë me të dashurin e saj të ri 64 vjeçarin John Mallecamp.

Të dy dukeshin shumë të lumtur teksa ecnin rrugëve të New York-ut, e padyshim që asnjëri e as tjetri nuk dukeshin për vitet që i mbajnë mbi supe.

christy