Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Boll mos u merr me mua, pshtetu” – Santiana e ashpër me Lumbardhin (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 23:07
santiana

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Santiana ka pasur një debat sonte në ‘Prime’ me Lumbardhin.

Ajo është treguar e ashpër me të, duke thënë se nuk e do as mendimin e tij, përcjell Klankosova.tv.

“Boll mos u merr me mua, largohu, nuk të njoh kush je, pshtetu”, është shprehur Santiana.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.