Bllokohet kryqëzimi i Komoranit(VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bllokohet kryqëzimi i Komoranit(VIDEO)

NULL NULL
28/05/2015

Kryqëzimi i Komoranit është bllokuar nga vetura dhe qytetarë të shumtë, transmeton Klan Kosova.

Në këto fotografi që i ka dërguar një shikues i Klan Kosovës shihet sesi një grup personash që mbajnë flamuj në duar e kanë bllokuar qarkullimin në këtë kryqëzim.

Drenas Klan Kosova Drenas 2 Klan Kosova

klankosova.tv