Blerta Deliu e quan seancën tragjikomike - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerta Deliu e quan seancën tragjikomike

NULL NULL
15/10/2015

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës situatën e krijuar në seancën e sotme të Kuvendit e ka ciëlsuar si “tragjikomike”.

Deliu ka hedhur disa fotografi dhe këtë shkrim pas hedhjes së gazit në seancën e sotme nga ana e opozitës, transmeton Klan Kosova.

deliu

gazi