Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero, Ylli dhe Azemi diskutojnë për sjelljen e vajzave të shtëpisë ndaj banores së re (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 20:10
blero

Buci, Blero dhe Azemi kanë zhvilluar bisedë me njëri-tjetrin.

Ata kanë komentuar sjelljen e vajzave të shtëpisë ndaj banores së re.

Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:

Ndërkaq, Ylli ka vazhduar bisedën e tij me Bleron, për banoren tjetër, Linda Halimin.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.