Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero thotë se “ishte nxituar në deklaratën e tij për të dal jashtë shtëpisë, nëse nuk del Linda” (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 23:08
Blero

Pyetjet pikante nuk po mungojnë as në këtë darkë të të nominuarve.

Pyetja e radhës ishte për Bleron, një pyetje mjaft e vështirë për të.

“Ke deklaruar se në qoftë se nuk del Linda, del ti, a qëndron ende kjo deklaratë?”, ishte pyetja drejtuar Bleros.

Ideja është se ai mendim apo deklaratë që e kam thënë në ‘Prime’, në atë moment e kam ndjerë ashtu, nëse më pyet sot nuk e marr shume afër zemrës, jam person që reagoj shpejt në momente të caktuara, kam qenë i habitur në atë moment”, është përgjigjur Blero.

Për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.