Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero shkon për të fjetur, banorët e përqeshin (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 13:27
Blero

Gjatë natës së djeshme, teksa banori i Big Brother VIP Kosova, Blero shkoi për të fjetur, banorët e tjerë filluan të bisedonin për të e të qeshnin.

Ata imitonin disa fjalë që Blero iu thotë banorëve.

E ajo që i bënte të qeshnin me të madhe banorët me imitime e me kthim përgjigjesh, ishte Edona.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.