Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero: Nëse e dashura më kërkon të largohem nga shtëpia, e bëj (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 15:11

Blero ka folur për të dashurën e tij me banorët e tjerë të shtëpisë.

Ai u tha atyre se nëse ajo i kërkon të dalin nga shtëpia do të dalë.

“Nëse ajo vjen dhe më thotë hajde, unë dalë bashkë me të”, ka thënë Blero./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.