Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero me deklaratë interesante, thotë se s’e ka problem edhe nëse largohet nga Big Brother (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 12:32
Blero

Pas përfundimit të ‘Prime’, Blero bëri një deklaratë interesante.

Teksa bisedonte me Shqipen, ai tha se “e vetmja gjë që i intereson është që vajza e tij të ndihet krenare me të dhe të mos i’a ketë marrë fytyrën, pasi që për lojën nuk i intereson”.

“Ndoshta mund të dal edhe nesër, nuk më  intereson”, është shprehur Blero.

Por për të kuptuar më shumë rreth kësaj bisede, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.