Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero komenton secilin banor veç e veç (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 13:25
blero

Banori i Big Brother VIP Kosova, Blero e ka shfrytëzuar kamerën për të biseduar me shikuesit.

Ai i ka konsideruar shikuesit si shokun më të mirë të tij, përcjell Klankosova.tv.

“Ju kam shokun më të mirë juve, shikuesve, kudo që jeni”, është shprehur ai.

Blero gjithashtu ka komentuar edhe secilin banor veç e veç.

“Janë secili karakter në vete, është interesant”, është shprehur ndër të tjera  ai.

Për të degjuar komentet e tij, klikoni videon e mëposhtme:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.