Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero i jep Azemit këshilla për lidhjet e dashurisë (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 19:16

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Blero ka zhvilluar një bisedë me banorin tjetër të kastit, Azemin.

Madje, për këtë të fundit, pas ankesave karshi lojës së Albës, Blero ka pasur edhe një rekomandim.

“Nëse don me dit nëse dikush është për ty, thjesht lëre të shkojë”, ka thënë Blero, derisa Azemi është pajtuar plotësisht.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.