Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero i bindur se sonte del dikush, ndonëse u përjashtua Meti (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 12:35

Blero është shprehur i bindur se sonte del dikush nga shtëpia edhe pse Meti është përjashtuar pak ditë më parë.

Teksa po bisedonte me Besin, këngëtari tha se ky është rregull i “Vëllai të Madh”, njofton Klankosova.tv.

Artisti poashtu i tha Besit të ndryshojë mendje pasi ky i fundit u shpreh se ka të drejtë të imagjinojë se eliminimi mund të shtyhet.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme