Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero acarohet pasi Buci e pyet se “pse nuk këndon ‘live’ në koncerte?” (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 01:16

“Pse nuk këndon ‘live’ në performanca?”, ka qenë pyetja që krijoi goxha tension në momentin që iu drejtua banorit të Big Brother VIP Kosova, Bleros – gjatë darkës së të nominuarve.

“Kur këndoj këngët e mia duhet një bend i tërë, një teknikë e jashtëzakonshme”, ka thënë ai pos tjerash.

Derisa e ka kritikuar Bucin për pyetjen e bërë, pasi që sipas Bleros, ai është në dijeni për ecurinë e prenotimeve në klubet e natës.

Sipas Bleros, ka shumë emra të mëdhenj që këndojnë vetëm ‘playback’ dhe paguhen shumë më shumë se artistët që këndojnë ‘live’.

Ndiqeni reagimin e Bleros, përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.