Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando i preferuari i publikut (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 00:48
blerando

Blerando është shpallur i preferuari i publikut.

Si avantazh ai ka mundur të fillojë i pari zinxhirin e shpëtimit.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.