Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Blerando është djalë i mirë dhe e respektoj, por s’kam aspak pëlqim për të”, thotë Alba (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 01:02

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alba, ka hasur në një mori pyetjesh në lidhje me Azemin, por edhe me banorë të tjerë.

“A po të pengon Azemi që t’i afrohesh Blerandos?”, ka qenë një nga pyetjet drejtuar asaj.

“Jo, sepse nuk kam aspak pëlqim për Blerandon, është djalë i mirë e respektoj shumë, dhe jo Azemi nuk është pengesë”, ka thënë Alba pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.