Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando dhe Mirdoni sfidojnë njëri-tjetrin në një lojë fizike (VIDEO)

NULL NULL
04.12.2023 00:56

Blerando dhe Mirdoni e kanë luajtur një lojë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova 2.

Ata të dy e kanë sfiduar njëri-tjetrin në një lojë fizike, njofton Klankosova.tv.

Për të parë më shumë detaje nga loja në mes Blerandos dhe Mirdonit, klikoni në videon më poshtë:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme