Bizhutë Unike Titanik - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bizhutë Unike Titanik

NULL NULL
02.05.2015 12:34

Ja disa bizhu të gjetura në anijen Titanik, të cila tregojnë elegancën dhe bukurinë klasike të femrave të asaj kohe.

1

234567128