Bizhutë që sjellin fat - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bizhutë që sjellin fat

NULL NULL
01/06/2015

Fati nganjëherë ndodhë të ju braktisë, por megjithatë mitet tregojnë për disa nga simbolet fatsjellëse në bizhuteri që nuk janë të pakta e të njejtën kohë janë edhe të bukura.

Pavarësiht besimit në këto simbole ato janë të përhapura mjaftë dhe janë një detaj që ndryshojnë look-un tuaj shumë madje.

Edhe pse duken te vogla, ato për shumë njerëz sjellin fat.

sds

 

sdsdddd

fv

dcc