Bislimi udhëton për vizitë zyrtare në Suedi - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bislimi udhëton për vizitë zyrtare në Suedi

NULL NULL
26.04.2023 16:27
Besnik Bislimi

Zëvendëskryeministri i parë, Besnik Bislimi, ka udhëtuar për vizitë zyrtare në Stockholm të Suedisë.

Sipas njoftimit bëhet e ditur se gjatë kësaj vizite Bislimi do të ketë takime me Ministren për Evropë, Jessika Roswall, njofton Klankosova.tv.

Mes tjerash, ai do të takojë edhe sekretarin e Shtetit për Çështje Evropiane, Christian Danielsson dhe sekretarin e Shtetit për Punë të Jashtme, Jan Knutsson.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.