Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Bisedat me kode”, Mbresa thotë se nuk e ka kuptuar Blastën (VIDEO)

NULL NULL
28.01.2023 20:06

Mbrëmë në Big Brother VIP Kosova bëri bujë biseda me kode në mes të Mbresës dhe Blastës, të cilët në këtë mënyrë kishin komunikuar mes vete disa herë gjatë javës.

Ishte Atdheu ai që sot solli në vëmendje prapë këtë komunikim në mes tyre, duke thënë se ai nuk i kishte kuptuar aspak ato shenja, mirëpo, interesante ishte fakti se edhe Mbresa deklaroi se nuk i ka kuptuar gjestet e Blastës.

“Unë s’e kam kuptu hiq. Shumë profesionistë janë në atë sport”, u shpreh Atdheu.

“More as unë s’e kam kuptu”, ia priti Mbresa.

“E kam pyet mbrëmë çka ke dashur me thanë, ka thënë se nuk e di as vetë”, vazhdoi ajo.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.