Bieber e lavdëron gruan e tij: Jam i shokuar që je martuar me mua, kaq e bukur je

Bieber e lavdëron gruan e tij: Jam i shokuar që je martuar me mua, kaq e bukur je

NULL NULL
7 days më parë

Këngëtari kanadez, Justin Bieber, edhe njëherë e ka shprehur dashurinë e tij për bashkëshorten Hailey Baldwin-Bieber.

Ai me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka publikuar fotografi të modeles nga një fotosesion.

Bieber ka shkruar se e është i shokuar me faktin që është i martuar me modelen.

“Sa je e vërtetë dhe pse vendose që unë isha i denjë të bëhesha bashkëshorti yt. Jam i shokuar çdo ditë të dua”,ka thënë Bieber.