Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Biden i afërt me mbretëreshën spanjolle, mbreti në “siklet” (FOTO/ VIDEO)

NULL NULL
29.06.2022 15:56

Presidenti amerikan, Joe Biden, e ka shfaqur edhe një herë afërsinë e tij me gratë, kur u prit nga çifti mbretëror spanjoll në Gala Mbrëmjen e organizuar në kuadër të samitit të NATO-s në Madrid.

Ai ndau disa sekonda për bisedë të afërt me mbretëreshën Letizia Ortiz. Kjo, derisa gruaja e tij Jillm mbeti me mbretin Felipe i Gjashtë, në pritje të përfundimit të kësaj bisede, të shoqëruar edhe me mbajtje duarsh të nikoqires nga mysafiri, njofton Klankosova.tv.

 

Në fund të gjithë këtij momenti që ishte pjesë e çastit të ndarë për fotografim, mbreti spanjoll shihet duke ngritur shikimin lartë, duke lënë përshtypjen e lehtësimit nga minutat e sikletshëm.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.