Beyonce, Kendall dhe të tjerë me tatuazhe të veçanta (Foto) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Beyonce, Kendall dhe të tjerë me tatuazhe të veçanta (Foto)

NULL NULL
15/12/2015

Janë disa të famshëm botërorë për të cilët e dimë që kanë tatuazhe – si Rihanna dhe Miley Cyrus – meqë është e pamundur të mos i vërehen.

Por janë edhe disa të tjerë, tatuazhet e të cilëve nuk janë edhe aq të dukshëm.

Më poshtë ju sjellim një përmbledhje të fotografive me fytyrat publike, të cilët kanë tatuazhe të vogla dhe vështirë të dukshme, transmeton Klan Kosova.

Kendall Jenner

cover

Kylie Jenner

 

1

Bar Rafaeli

2

Beyonce

3

Gisele Bundchen

4

Kate Upton

5

Anne Hathaway

6

Penelope Cruz

7

Amanda Seyfriend

8

Emma Stone

9