Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Besniku uron veten për ditëlindje

NULL NULL
10.07.2024 19:36

Besnik Canolli i grupit 2po2 sot e ka ditëlindjen.

E urimin ia bëri vetes ai me anë të një postimi në Instagram, duke shkruar në anglisht “Happy Birthday To Me #2po2 #2024”.

Nga një kërkim të shpejtë në internet, kuptuam se artisti sot mbush 46 vjet. Urime!

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.