Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Besi thotë se banorët filluan ta duajnë më shumë njëri tjetrin, pasi hyri Kaderi (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 14:39
Besi

Besi në një bisedë me Lumbardhin dhe Albyn tha se “a dini qfarë ke interesant, si erdhi një njeri i ri ja nisëm me u dasht më shumë mes vete”.

Me këtë gjë u pajtuan edhe Alby me Lumbardhnin.

Alby tha se jemi një muaj këtu bashkë, sado që debatojmë prap bashkë jemi.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme