Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Besi surprizohet nga gruaja e tij Valira në Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 01:33

Një befasi goxha speciale e ka pritur sonte Besin nga Vëllai i Madh.

Atë e vizitoi gruaja e tij Valirja brenda shtëpisë më të madhe në vend.

Kjo gjë e lumturoi tej mase Besin i cili përqafoi dhe e puthi bashkëshorten e tij.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.