Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Berisha sërish shënon ndaj Bayernit (VIDEO)

NULL NULL
11.03.2023 17:00

Mërgim Berisha i ka shënuar tjetër gol Bayernit, në kuadër të Bundesligas.

Berisha e shënoi golin e dytë për Augsburgun në minutën e 60’, pasi ishte i saktë nga penalltia.

Ndryshe Bayerni është duke fituar 4-2, transmeton Klankosova.tv.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.