Beogradi mbushet me mbishkrime kundër Vuçiqit (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Beogradi mbushet me mbishkrime kundër Vuçiqit (FOTO)

NULL NULL
15.03.2023 11:12

Grafite dhe postere kundër presidentit serb Aleksandar Vuçiq janë shfaqur sot në mëngjes pranë Shkollës Teknike në komunën Vraçar të Beogradit, raporton N1, transmeton Klan Kosova.

Në trotuarin poshtë grafitit “Milica lažbitica”, me sprej të zi është shkruar “Aca Tradhtar”.

Ndërkaq në njërën shtyllë rrugore, shihet një poster me shkronjat blu “Aca gënjeshtar”, së bashku me një foto të Aleksandar Vuçiqit me hundën e Pinokut, personazhit kryesor të romanit për fëmijë.