Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Benzema bisedon sot me Real Madrid për të ardhmen e tij

NULL NULL
nga Shpend Spahija 01.06.2023 08:12

Karim Benzema do të takohet gjatë ditës së enjte me bordin e Real Madrid për të biseduar rreth të ardhmes së tij, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

Sulmuesi francez ka pasur oferta gjatë javëve të fundit, ndërsa me joshëse është ajo nga klubi i Arabisë Saudite, Al Ittihad.

Arabët janë optimist së kanë bindur Benzema, i cili nga sezoni i ardhshëm mund të jetë kundërshtar i ish bashkëlojtarit të tij, Cristiano Ronaldo që është pjesë e Al Nassr.

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.