Bëhet virale videoja ku Loredana puth në buzë një vajzë: E dashura ime e re (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bëhet virale videoja ku Loredana puth në buzë një vajzë: E dashura ime e re (VIDEO)

NULL NULL
31.03.2023 20:56
Loredana

Këngëtarja, Loredana së fundmi ka publikuar një video në TikTok, ku shihet me një vajzë.

Puthja në buzë me këtë vajzë, ka bërë që kjo video e saj të bëhet virale.

Madje, ajo përmes përshkrimit ka thënë se kjo është e dashura e saj e re.

“E dashura ime e re”, ka shkruar Loredana krahas videos.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

@loredanaofficialMy new girlfriend♬ оригинальный звук – 🖤