Beckham angazhohet seriozisht në aktrim - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Beckham angazhohet seriozisht në aktrim

NULL NULL
08/08/2015

David Beckham mund të shkojë hapave të Eric Cantona dhe ta shkëmbejë futbollin me aktrimin.

Regjisori Guy Ritchie e ka marrë ish kapitenin e Manchester United dhe të Anglisë nën kthetra të tij pritet ta angazhojë në dy filmat e tij të ardhshëm, transmeton Klan Kosova.

Ai do ta luajë një rol të vogël në “The Man From U.N.C.L.E”, ku e luan një projeksionist, por Richie e ka rezervuar një rol më të madh për të në “The Knights of the Round Table: King Arthur”.